Ceník

Jak zřídit profil zadavatele v nástroji CENT?

Certifikovaný elektronický nástroj tenderů, tedy CENT je poskytován jako služba. Jedná se o tzv. webovou aplikaci, k jejímuž používání postačí připojení na internet a aktuální verze běžných internetových prohlížečů.

Dodavatelský účet

Dodavatelé a administrátoři se registrují sami pomocí odkazu  „registrovat dodavatele“, který je dostupný na hlavní stránce elektronického nástroje CENT.

Užívání nástroje je pro dodavatelské účty zcela zdarma.

Profil zadavatele

Zadavatelé si v elektronickém nástroji CENT zřizují profil zadavatele, prostřednictvím kterého jim je umožněno uveřejňovat informace a dokumenty ke svým veřejným zakázkám podle zákona.

Pro zadavatele je nástroj zpoplatněn a užívání nástroje je možné pouze na základě licenční smlouvy.

O založení nového profilu zadavatele se postaráme

Po uzavření licenční smlouvy založíme nový profil zadavatele v elektronickém nástroji CENT s jedinečnou URL adresou.

V případě zájmu Vám pomůžeme s uveřejněním povinných formulářů souvisejících se založením nového profilu zadavatele ve Věstníku veřejných zakázek.

Pokud přecházíte z jiného profilu zadavatele, postaráme se o plynulý přechod. Zkonzultujeme s Vámi veřejné zakázky, které bude nutné převést na nový profil a stanovíme datum, do kterého bude migrace dat provedena.

Dokončíme nastavení profilu zadavatele, stanovíme správce organizace, který následně může vytvořit další přístupy pro pověřené osoby z vaší organizace dle potřeby.

Protože CENT je tzv. webová aplikace, není nutná žádná instalace. Jakmile Vám předáme přihlašovací údaje, můžete se na hlavní stránce nástroje, která je dostupná na URL adrese  www.profilzadavatele-vz.cz přihlásit.

Ceník 

Při sestavování cenové nabídky, vycházíme ze dvou variant:

* uvedené ceny jsou bez DPH

V elektronickém nástroji CENT nejste omezeni kapacitou dat, počtem veřejných zakázek či druhem řízení.

Cenu sestavujeme s každým klientem individuálně

V případě zájmu o nezávaznou cenovou nabídku, využijte poptávkového formuláře níže. Ve formuláři vyplňte prosím veškeré informace, které požadujeme. Na základě získaných informací sestavíme nezávaznou cenovou nabídku, kterou Vám zašleme na e-mail.

Přidejte se i Vy!

Nezávazný poptávkový formulář

6 + 3 =

Pokud máte k nástroji jakékoli dotazy, rádi Vám je zodpovíme. K dispozici jsme pro Vás v pracovní dny od 08:00 do 16:00 hod. na telefonním čísle +420 583 550 086, nebo nám napište na e-mail info@profilzadavatele-vz.cz | info@osigeno.cz.